درباره ما : – عصر جدید ایرانیان

درباره ما :

شرکت  Green Way Trading در سال 2008 با شعار “ تغییر دادن شیوه ی زندگی” و همچنین با رویکردهای نشاط انگیز و مدرن در طراحی منازل تاسیس شد.
پس از تحقیقات و جستجوهای فراوان در زمینه ی پیداکردن یک منبع معتبر و قابل اعتماد ، شرکت Green Way Trading، کشور مالزی را به دلیل پیشگام بودن این کشور در تولید خلاقانه و با کیفیت محصولات ، به عنوان مبدا و منبع خود انتخاب کرد. کشور مالزی در مورد بالا نگه داشتن کیفیت محصولات، به روز نگه داشتن طراحی ها و مدرن بودن شبکه ی توزیع تولیدات خود بسیار دقیق و با برنامه عمل می کند.
شرکت Green way Trading به دلیل داشتن دانش گسترده ای از سطح کمی و کیفی زندگی مردم خاورمیانه، در نظر داشت بر روی فروش کالاهای مختلف در این منطقه متمرکز شود. لذا به این منظور، این شرکت شعبه ای در ایران تاسیس نمود و قصد دارد با توجه به برنامه های آتی شرکت Green Way Trading، دفتر دیگری در میلان ایتالیا به منظور گسترش محصولات GWT در کشورهای اروپایی راه اندازی نماید.
با هدف به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات مالزی ، شرکت Green Way در نمایشگاه های بین المللی مختلفی از جمله : MIFFدر مالزی، CFE در چین ، INFDEX در قطر ، INDEX در دبی و HOFEX در تهران حضور به هم رسانیده است.
با توجه به وجود سوابق و تجربیات موثر و ارزشمندی در زمینه نحوه تعامل با نمایشگاه های بین المللی، برابر با تصمیم هیات مدیره، شرکت عصر جدید ایرانیان که تا پیش از این به نام پارس هدیش الکترونیک شیراز که در زمینه صادرات و واردات کالاهای مجاز طرف قرارداد تجاری ایران فعالیت داشت با اعلام تغییر موضوع فعالیت، درسال 1394 شروع به کار کرد.
هم اکنون شرکت عصر جدید ایرانیان نمایندگی انحصاری شرکت های بزرگ برگزارکننده نمایشگاه هایی همچون IFE چین/گوانجو، CNR ترکیه/ استانبول و Expo group امارات متحده عربی/ کنیا و تانزانیا, در ایران عهده دار است. که همکاری و مشارکت مستقیمی با شرکت های فوق الذکر دارد.
همچنین این مجموعه بین سالهای 2006-2011 نمایشگاه، کنفرانس و سمینارهای متعددی را در زمینه کالاهای صوتی، تصویری و الکترونیکی ئر شیراز و سایر استانهای جنوب کشور برگزار نموده است.

.

ماموریت ما :

.
شرکت عصر جدید ایرانیان با نگاهی نو به بازارهایی نو در عرصه تجارت بین الملل سعی در ایجاد ارتباطی نوین میان تولیدکنندگان ایرانی و مصرف کنندگان خارجی دارد تا علاوه بر گسترش تجارت بین المللی ایران، بتواند در تحقق و پیشبرد اهداف برنامه های تجاری تولیدکنندگان ایرانی راه پیوستن تجار ایرانی به جامعه جهانی را هموار سازد و از این رو با شناسایی و معرفی نمایشگاه های برگزیده در حوزه محصولات صادراتی و ارایه خدماتی بی نظیر تلاش می کند تا با ایجاد محیطی امن، ضمن ایجاد زمینه های مورد نیاز تجار، راه حضور آنان را در نمایشگاه های برگزیده بین المللی هموار سازد.