نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند یزد – عصر جدید ایرانیان

نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند یزد

تاریخچه نخستین همایش و نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند یزد

از جمله استراتژی‌ها و راه‌کارهای لازم برای توسعه اقتصادی پایدار در هر کشور تقویت اقتصاد منطقه‌ای شهری و یا به عبارت بهتر توسعه اقتصاد پایدار بر مبنای هوشمندی شهر است. اقتصاد پایدار و هوشمند، خود نیازمند امکانات هوشمند در هر شهر از جمله: اقتصاد هوشمند، زیرساخت و ارتباطات هوشمند، حمل و نقل شهری هوشمند، انرژی هوشمند، دولت هوشمند، امنیت هوشمند، سلامت هوشمند، کسب و کار هوشمند و حتی شهروند هوشمند می‌باشد.

در این استراتژی، یعنی اقتصاد پایدار بر مبنای شهر هوشمند که براساس نظریه و تئوری سیستم‌ها بنا شده است. شهرها به عنوان یک کلان سیستم در نظر گرفته شده و هر شهر از اجزایی به نام زیر سیستم تشکیل گردیده و این زیر سیستم‌ها، در حقیقت همان سازمان‌ها، صنایع مردم و دیگر مولفه‌های شهری هستند که در راستای رسیدن به هدف نهایی که همان اقتصاد توسعه یافته و پایدار شهری است به صورت منظم و یکپارچه در ارتباط و تعامل می‌باشند.

پر واضح است در سایه چنین نگاه سیستمی و یکپارچه به شهر به عنوان یک کلان سیستم ،با در نظر گرفتن سازمانها و صنایع مستقر در هر شهر به عنوان اجزای تشکیل دهنده شهر و همچنین با ارتباط منظم و یکپارچه مجموعه ها و مولفه های شهری به عنوان زیر سیستم های کلان سیستم شهری است که توسعه ی علمی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی هوشمند در هر شهر و در نهایت هر کشوری اتفاق می افتد.

شرکت “توسعه تجارت همایش آفرینان عصر جدید ایرانیان ” مجری و برگزار کننده ی نمایشگاه های داخلی و بین المللی و همچنین نماینده ی چند شرکت نمایشگاهی خارجی همچون :
IES SRL ایتالیا/EURO EXPO اتریش / ITE GOULF FZLLC قزاقستان/ MALAYSIAN EXHIBITION SRVICES مالزی در ایران و داشتن شعبه ای در کوآلالامپور – مالزی , در ایران مفتخر است که اعلام دارد قصد دارد با همکاری شهرداری محترم یزد “اولین همایش و نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند ” با حضور محققین ، پژوهشگران و استارتاپ های توانای ایرانی در یزد برگزار نماید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  smartcityexpo.ir مراجعه نمایید

….

فرم شرکت در همایش و نمایشگاه

….

فرم تقاضای اسپانسرینگ نمایشگاه

….

شرایط_و مقررات_عمومی_شرکت_در_نمایشگاه

….

فرم مشخصات فردی فرم غرفه آرایی فرم درخواست هتل و بلیط هواپیما